امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89824
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 196
«حامد ولیزاده» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

«حامد ولیزاده» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ابراز رضایت از تلاوتش در مسابقات مالزی گفت: به لطف خدا تلاوت خوبی در مسابقات مالزی داشتم و همه اصول تلاوت را به خوبی اجرا کردم. همچنین استاد ابوالقاسمی هم تلاوتم را خوب ارزیابی کرد و رضایت کامل داشت.
  
وی قرعه تلاوتش در مسابقات را قرعه‌ای مطلوب ارزیابی کرد و گفت: قرعه‌ای که در این مسابقات به من افتاد بسیار خوب بود زیرا نه نیاز به نفس بلد داشت و نه قطعات دشوار در آن بود، البته پیش از تلاوت، آیات سوره «حج» را با استاد ابوالقاسمی مرور کرده و با راهنمایی‌های وی به خوبی می‌دانستم چگونه تلاوت کنم.
  
ولیزاده در خصوص زمان اعلام نتایج مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی گفت: نتایج در روز 31 خرداد‌ماه در آیین اختتامیه اعلام می‌شود. البته من هدفم ارائه تلاوت زیبا در مسابقات بود که لطف خدا شامل حالم شد و شرمنده مردم و اساتید نشدم؛ حال نتیجه هر چه باشد به رضای خدای متعال راضی‌ام.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها