امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89830
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 212
شاهد احمدلو کارگردان جوان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، از نگارش فیلمنامه جدید خود تحت عنوان «کتک‌خور» خبر داد و گفت: اخیراً و پس ...

شاهد احمدلو کارگردان جوان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، از نگارش فیلمنامه جدید خود تحت عنوان «کتک‌خور» خبر داد و گفت: اخیراً و پس از یک سال دورخیز از فضای تلویزیون فیلمنامه‌ای را تحت عنوان کتک خور بر اساس طرحی از خودم و نوشته هومان فاضل آغاز کردم که اکنون مراحل پایانی نگارش خود را سپری می‌کند.

وی افزود: به امید خدا همزمان با مراحل نگارش فیلمنامه در حال رایزنی برای جذب سرمایه‌گذاری در این فیلم هستم که به محض اتمام رسیدن نگارش و ثبت قرارداد با حامی مالی این فیلم مراحل پیش تولید را آغاز خواهیم کرد.

احمدلو در ادامه از حضور فیلم سینمایی کتک خور در سی و سومین جشنواره فیلم فجر خبر داد و گفت: اگر به امید خدا مراحل نگارش و اخذ پروانه ساخت برای تولید این اثر سینمایی در زمان معین به پایان برسد انشاءالله شاهد حضور این فیلم سینمایی در جشنواره سی و سوم فیلم فجر خواهیم بود.

وی تأکید کرد: من پس از یک سال و نیم دورخیزی که از فضای تلویزیون و سریال داشتم تصمیم گرفتم خودم را برای مهیا شدن ساخت یک فیلم سینمایی که نزدیک به علایق و سلیقه‌های خودم است آماده کنم چرا که احساس می‌کردم در دوره‌ای که در آن فعالیت می‌کردم فرصت تولید فیلم سینمایی فراهم نبود.

این کارگردان جوان سینما در ادامه به فیلم کوتاه سینما سگ که به عنوان یک فیلم کوتاه در کارنامه وی دیده می‌شود اشاره کرد و گفت: یکی از فیلم‌های کوتاهی که ساختم و موفقیت‌های بسیاری هم کسب کرده «سینما سگ» بوده که در واقع از نظر خیلی‌ها بهترین فیلم من به حساب می‌آید و کتک‌ خور نیز ریشه در همان اثر من دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار