امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89834
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 135
ابوالفضل روغنی گلپایگانی مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

ابوالفضل روغنی گلپایگانی مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تمامی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی فردا ضمن حضور در استان مازنداران از کارخانه کاغذ بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه در پی حمایت‌های مالی نیستیم و تنها باید موارد مهم در مورد تولید شنیده شود تا منویات رهبر انقلاب در سال اقتصاد و فرهنگ جدیت یابد اضافه کرد: این بازدید با هماهنگی آقای شجاعی نماینده شهرستان تدارک دیده شده تا ضمن بازدید از استان مازنداران در جریان فعالیت خطوط تولید کارخانه کاغذ مازندران نیز قرار گرفته و گزارشی از آمار تولید کارخانه‌های داخلی خصوصا کارخانه چوب و کاغذ مازندران ارائه شود.

به گفته روغنی، طی دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی از کارخانه کاغذ مراحل تولید کاغذ تحریر و روزنامه تشریح شده و چگونگی تهیه این کالای استراتژیک به شکل مشروح بازگو خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس، چند سالی است که رهبر انقلاب پیرامون موضوع کاغذ و تولید داخلی در زمینه این کالا هشدار داده‌اند و مسئولان با بی توجهی در دو سال گذشته باعث افت تولید داخلی و افزایش قیمت این کالا شده‌اند اما این بار اعضای کمیسیون فرهنگی با عنایت به شعار سال فردا 29 خرداد ماه از کارخانه چوب و کاغذ مازندران بازدید می‌کنند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار