امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89836
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام کرد: آزمون قاریان جمهوری اسلامی ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام کرد: آزمون قاریان جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به حج تمتع سال 1393 از تاریخ شنبه 31 خرداد‌ماه لغایت سه‌شنبه 3 تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، نفرات اول تا سوم مسابقات استانی و تعدادی از نفرات ممتاز مسابقات سراسری اوقاف در سال‌های گذشته به این آزمون دعوت شده‌اند که تعداد حائزین شرایط حدود 120 نفر است.

زمان‌بندی حضور افراد به تفکیک استان‌های کشور با برنامه‌ریزی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و همکاری ادارات کل اوقاف استان‌ها به مدعوین اعلام شده است.

این آزمون در محل ساختمان مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف واقع در خیابان خارک، خیابان شهید هاشمی‌فر برگزار می‌شود.

نتایج آزمون پس از ماه مبارک رمضان توسط کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام می‌شود. 

هر سال کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، متشکل از اساتید، قاریان، حافظان و گروه‌های مدیحه‌سرایی با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه، بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت و کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، جهت اجرای برنامه‌های قرآنی به موسم حج اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها