امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89846
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،بر اساس این فراخوان، متقاضیان شرکت در بخش مسابقۀ فیلم های انیمیشن ، می توانند از 28 خرداد  ماه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،بر اساس این فراخوان، متقاضیان شرکت در بخش مسابقۀ فیلم های انیمیشن ، می توانند از 28 خرداد  ماه تا  15تیرماه سال جاری (به مدت 15 روز کاری ) تمامی تولیدات فیلم انیمیشن خود را که از ابتدای تیر ماه 1390 تا پایان خرداد ماه 1393 تولید کرده اند و در دوره های گذشته جشن سینمای ایران نیز شرکت نداشته اند به دبیرخانه جشن ارائه کنند.

همچنین دارا بودن ملیت ایرانی برای یکی از دو صاحبین معنوی یا مادی اثر (کارگردان یا تهیه کننده) الزامی است و برگه تقاضای شرکت در این جشن باید به تائید مالک حقوقی فیلم برسد. 

لازم به ذکر است که کلیه آثار باید به صورت DVD) هر اثر به شکل لوح مجزا ) ارائه گردد.

علاقمندان جهت دریافت فرم شرکت و ارائه اثرخودمی توانند از ساعت 9 صبح تا 18 فرصت اعلام شده به دبیرخانه جشن سینمای ایران) خیابان بهار جنوبی کوچه سمنان پلاک 29 ) مراجعه فرمایند.

پیش از این فراخوان سه بخش فیلم های کوتاه، مستند و سینمایی،  به همراه  آیین نامه و مقررات  جشن سینمای ایران در سایت خانه سینما www. Khanehcinema.ir  منتشر شده است.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها