امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89866
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طاهره راستی پیشه مدیر شبکه رادیویی خانواده و سرپرست شبکه کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طاهره راستی پیشه مدیر شبکه رادیویی خانواده و سرپرست شبکه کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: همزمان با ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) شبکه رادیویی کودک و نوجوان افتتاح شد، برنامه های این شبکه به همراه شبکه رادیویی خانواده بر روی موج اف ام ردیف 5/89 مگاهرتز از ساعت 6 تا 24 قابل دریافت است.
راستی پیشه تاکید کرد: تولید و پخش برنامه های این دو شبکه با بهره گیری از هنر فاخراسلامی - ایرانی با رویکرد خانواده، محورتوسعه انسانی-اجتماعی و الگو سازی و بستر سازی بنیان های معنوی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان به تولید برنامه می پردازد.
سرپرست شبکه کودک و نوجوان در ادامه افزود:کاهش فاصله و گسست نسلی والدین و فرزندان، تقویت نشاط و شادابی، ایجاد فرصت های خودباوری و تقویت روحیه امید به آینده در چارچوب اصول و خط مشی برنامه ها و سیاست های مصوب سازمان از دیگر موضوعات مورد توجه در این شبکه رادیویی است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در جدول برنامه های این شبکه ها به نیازهای  همه گروه های سنی خردسال، کودک، نوجوان، جوان، میانسال و سالمند توجه شده و برنامه های متناسب با اقشار مختلف مخاطب در نظر گرفته شده که در زمان های مناسب پخش می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها