امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89899
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 192
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در همایش مدیران استانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که صبح امروز در تهران برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان از تمامی کسانی که در استان‌های مختلف ایران مشغول به فعالیت در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هستند تقدیر کرد.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه با توجه به پیچیده‌تر شدن شرایط و گسترش روزافزون فضای ارتباطی که رسانه‌ها نیز به عنوان خط مقدم همه تحولات هستند مدیریت افکار عمومی مشکل‌تر است گفت: بر این اساس اهمیت رسانه‌های محلی و منطقه‌ای روزافزون می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه فضای زندگی و زیست سیاسی اجتماعی، فرهنگی و بین‌الملل به سرعت در حال تغییر است، افزود: این مسئله مربوط به همه دنیاست و به دلیل پیشرفت‌های فناوری و تحولاتی که در حوزه ارتباطی صورت می‌گیرد هر روز شاهد دگرگونی هستیم.

موسوی با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری ما در یک پیچ تاریخی قرار داریم اظهار داشت: این مفهومی والا و در عین حال قابل بررسی است؛ ما یک مسیری را طی کرده‌ایم و اکنون با باید از این پیچ بیفتیم و به سمت نابودی برویم یا باید ایستادگی کرده و به قله برسیم.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه امروز در یک شرایط متناقض قرار داریم گفت: مواجهه با این شرایط نوعی تصمیم‌گیری و عملکرد ما به ویژه آنهایی که حرفشان تاثیر دارد مانند کسانی که دارای تریبون هستند و همچنین رسانه‌ها بسیار اساسی است.

وی بر همین اساس به مدرنیته اشاره کرد که با تمام ابعاد به سمت ما هجوم آورده زندگی اجتماعی، بافت فرهنگی و سبک زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است و افزود: از یک طرف با شبکه‌های ارتباطی مواجه هستیم که بسیاری به این نتیجه رسیده‌اند راهی جز تسلیم در برابر آنها نیست.

موسوی اضافه کرد: همچنین پدیده اختلاف و کشمکش نسلی نیز وجود دارد؛ شرایط اقتصادی مشکلات عدیده‌ای به وجود آورده و در بروکراسی نیز فساد می‌بینیم در واقع شاهد فضای بی‌انگیزگی در سطوح مختلف هستیم.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه این مسائل یک روی سکه هستند یادآور شد: بسیاری از این موضوعات واقعیت دارد. آمریکا در منطقه چمبره زده گروه تروریستی راه‌اندازی و سیطره رسانه‌ای دارد؛ که این امر باعث شده بسیاری از افراد بگویند ما اشتباه کردیم مگر می‌شود با این فضا مبارزه کرد باید تسلیم شد یا اینکه مسیر را به عقب برگردیم.

موسوی با تاکید بر اینکه اما یک روی دیگر سکه نیز وجود دارد، اظهار داشت: باید ارزیابی کنیم که نسبت به گذشته در کجا قرار داریم آیا مسیری که آمده‌ایم انحرافی بوده و هیچ تاثیری نداشته است و ادامه راه  ممکن نیست.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بر همین اساس به از بین رفتن حافظه تاریخی از سوی کسانی که معتقدند باید به عقب برگردیم اشاره و تصریح کرد: برای مثال در فتنه 88 خیلی‌ از کسانی که در دانشگاه‌ها بودند اظهار ناامیدی می‌کردند اما با بازخوانی تاریخی می‌توان دریافت که وضع دانشگاه‌ها خیلی بهتر از اوایل انقلاب و حتی دوم خرداد بود.

موسوی در عین حال به دستاوردهای علمی اشاره کرد و در ادامه گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال حاضر به دلیل موشک‌های بالستیک ایران به اروپا انذار می‌دهند.

وی همچنین به تثبت نظام مردم‌سالاری دینی اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به این مسائل می‌توان دریافت که از بیرون وقتی نگاه می‌شود راهی که ما آمده‌ایم بسیار رو به رشد بوده است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه فتنه 88 در هر کشوری رخ می‌داد قطعا آن کشور سقوط می‌کرد افزود: این فتنه بسیار عظیم بود اما نظام از آن عبور کرد و گرچه با هزینه‌هایی همراه بود اما کسانی که در‌ آن نقش داشتند بر این موضوع صحه گذاشتند که روال درست بود و ما اشتباه کردیم.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: نفوذی که امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه دارد ژئوپلتیک منطقه‌ را به همراه ریخته است گفت: روزی جمهورس اسلامی ایران تنها کشور مقاوم بود؛ آمریکا 20 سال پیش افغانستان و عراق را اشغال نظامی کرده و میلیاردها دلار هزینه کرد اما نفوذ جمهوری اسلامی ایران را ببینید که اکنون به چه شکلی است.

وی اضافه کرد: خود آمریکایی‌ها می‌گویند دلیل حرکت تروریست‌ها این است که جمهوری اسلامی ایران ژئوپلتیک منطقه را تغییر داده است؛ در سوریه تلاش‌های بسیاری کردند اما انتخابات برگزار و حکومت سوریه پیروز شد و در عراق، بحرین و لبنان و سایر کشورها نیز شاهد چنین مسائلی هستیم.

موسوی با تاکید بر اینکه ما یک کشور ایزوله نیستیم بلکه اگر در دنیا اتفاقی بیفتد روی حرف جمهوری اسلامی ایران حساب می‌کنند گفت: این روی سکه را نیز باید دید و اگر بخواهیم این زحمت‌هایی که کشیده شده و 35 سال سرافرازی را ادامه دهیم باید به این قسمت هم توجه کرد.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه باید برای آسیب‌ها و مشکلات اندیشید و به نقاط قوت امیدوار بود و جلو رفت اظهار داشت: در این ماجرا نقش رسانه‌ها اساسی است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری هر بار که با سطوح عالی نظام دیدار می‌کنند همواره نقشه راه را تبیین می‌کنند تصریح کرد: ایشان بر مدیریت جهادی تاکید دارند؛ مشکلات و محدودیت منابع وجود دارد اما باید با مدیریت جهادی آن را حل کرد که در این زمینه رسانه‌ها نقش موثر دارند.

موسوی با تاکید بر اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز یکی از موثرترین رسانه‌های کشور و عمومی‌ترین رسانه بعد از صداو سیما است یادآور شد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پرتولیدترین خبرگزاری بوده و بیشترین مخاطب را در بین خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی دارد.

موسوی همچنین به نقش فعال خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خارج از کشور اشاره و تاکید کرد: آقای شیبانی سفیر سوریه می‌گفت که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صدای جمهوری اسلامی ایران در مسئله سوریه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همکاران ما در جای‌جای ایران همین تلاش را انجام می‌دهند و نقش مهم و اساسی دارند و مهم این است که نگاه به قله باید باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار