امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8990
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 59
الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ما بر ...

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ما بر اساس حقوق اساسی ملت و بر اساس قوانین موضوعه کشور، نهادهایی در داخل کشور شکل دادیم که این نهادها اختیاراتی دارند و شرایط صلاحیت‌ خودشان را دارند که این شرایط، صلاحیت یا از مراجعی که آنها را منصوب کرده،‌گرفته شده و یا به انتخاب مردم است.

وی با بیان اینکه چنین نهادهایی در چارچوب اختیاراتشان هیچ گاه آخرت خود را به دنیای کسی نمی‌فروشند، تصریح کرد: افرادی که نسبت به صلاحیت کاندیداها موضع‌گیری می‌کنند هیچ گاه نسبت به این موضوع با حب و بغض شخصی رفتار نمی‌کنند.

نادران تاکید کرد که همگان بایستی نسبت به نتیجه‌ای که محصول رایزنی 10 روزه شورای نگهبان است، تمکین کرده و نسبت به آن خاضع باشند و نتیجه را بپذیرند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه همگان بایستی از تصمیم شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها حمایت کنند، خاطرنشان کرد: در فضای کنونی کشور و در وضعیت تحریم‌ها که نیاز به همراهی و همدلی بیشتری داریم، افرادی که در این موضوعات ذینفع هستند نباید تصور کنند با اتکا به نیروهای بیرون نظام می‌توانند خدشه‌ای وارد کنند.

نادران اضافه کرد: اگر کسی وارد این فضا شود باید بداند منفورترین جریان سیاسی نزد مردم خواهد شد و بدین ترتیب حیات سیاسی‌اش به پایان می‌رسد.

وی از لزوم همراهی همگان با شورای نگهبان سخن گفت و افزود: اگر افرادی له یا علیه کاندیدایی اطلاعات و حرف‌های کارشناسی دارند باید آن را به شورای نگهبان منتقل کنند تا این شورا با سازوکار خودش تصمیم بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس در توصیه‌ای به هواداران نامزدها گفت: رقابت‌های انتخاباتی بعد از اعلام نظر شورای نگهبان و اعلام اسامی توسط وزارت کشور آغاز می‌شود در نتیجه افراد از اقداماتی که له یا علیه کاندیدایی باشد، باید خودداری کنند زیرا این اقدام غیراخلاقی و غیرقانونی است.

نادران به هواداران نامزدها توصیه کرد که از هر گونه اقدام تبلیغی تا زمان آغاز تبلیغات خودداری کنند و پس از آن اقدامات خود را در راستای پرشور کردن انتخابات اجرایی کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار