امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89903
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی ظهر امروز در نشست با پیمانکاران طرح‌های پارس جنوبی اظهار داشت: امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی ظهر امروز در نشست با پیمانکاران طرح‌های پارس جنوبی اظهار داشت: امروز از نزدیک از میدان گازی پارس جنوبی بازدید کردیم و با مشکلات و معضلات موجود در این منطقه آشنا شدیم.

وی افزود: پارس جنوبی از توسعه و پیشرفت خیلی خوبی برخوردار است و با وجود حجم بالای کار و پیچیدگی کار شاهد موفقیت خوبی در این منطقه هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود تحریم‌ها و مشکلاتی که بر کشور تحمیل شده با تلاش و فعالیت شبانه‌روزی متخصصان داخلی شاهد موفقیت‌ها و پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای هستیم که از افتخارات کشور است.

لاریجانی تصریح کرد: در بودجه سالانه کشور وضعیت نفت به طور ویژه دیده شده و سقف قابل توجهی از اعتبارات صرف توسعه صنعت نفت شده است.

وی اضافه کرد: باید راهکارهای جدید برای بودجه و اعتبارات نفت به کار گرفته شود تا شاهد تسریع در توسعه فازهای پارس جنوبی باشیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پارس جنوبی یک سرمایه ملی است و از وزیر نفت می‌خواهیم در حفظ و صیانت از این سرمایه ملی اهتمام ورزد.

لاریجانی گفت: کار در پارس جنوبی به شکل جهادی پیش می‌رود و این بسیار مهم است و امیدواریم روند توسعه پارس جنوبی تسریع شود.

وی افزود: با وجود فشارهای زیادی که در صحنه بین‌المللی بر ما وارد شده ولی با تفکر جهادی و کار شبانه‌روزی به توفیقات خوبی رسیده‌ایم.

انتهای پیام/2451/ل30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار