امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89906
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی بعد از ظهر امروز در نشست مسئولان ارشد صنعت نفت در پارس جنوبی اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی بعد از ظهر امروز در نشست مسئولان ارشد صنعت نفت در پارس جنوبی اظهار داشت: بازدید خوبی از منطقه ویژه پارس جنوبی انجام دادیم و با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت نفت در این منطقه آشنا شدیم.

وی افزود: تاکنون پیشرفت بسیار خوبی در این منطقه انجام گرفته و نسبت به سال‌های قبل شاهد توسعه و پیشرفت قابل توجهی در این محدوده هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارائه برخی از گزارشات موجبات نگرانی شد و سرمایه‌های زیادی بدون نتیجه گرفتن پخش شد که امیدواریم روز به روز این روند بهبود یابد.

لاریجانی تصریح کرد: متخصصان صنعت نفت در واقع سرمایه‌های ارزشمندی برای کشور به شمار می‌روند که باید از این ظرفیت و توانمندی به نحو مطلوب بهره ببریم.

وی اضافه کرد: بودجه صنعت نفت در سال‌های اخیر به شکل ویژه تدوین شده و در واقع درآمدهای حاصله 14.5 درصد را به خود اختصاص می‌دهد و امسال نیز با برنامه‌ریزی صورت گرفته، سقف قابل توجهی در بودجه در نظر گرفته شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت در منطقه ویژه در واقع کار جهادی تلقی می‌شود و باید با همه توان و ظرفیت از فعالیت‌های این منطقه حمایت کنیم.

لاریجانی در ادامه با اشاره به تفکر توسعه‌گرایی در صنعت نفت اظهار داشت: زنگنه وزیر نفت فکر توسعه‌گرایی دارند و جزو افرادی هستند که گزارش خوبی را درباره اقتصاد مقاومتی به مجلس ارائه کرد که نشان از برنامه‌ریزی دقیق ایشان در زمینه اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: تامین منابع مالی پروژه‌های پارس جنوبی اهمیت زیادی دارد که امیدواریم با تلاش و برنامه‌ریزی دقیق و اساسی محقق شود.

رئیس مجلس بر لزوم توجه به محیط پیرامونی در صنعت نفت تاکید کرد و افزود: رفع آلایندگی‌های زیست‌محیطی مورد توجه و تاکید قرار دارد و مردم عسلویه نباید در عذاب باشند.
انتهای پیام/2451/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها