امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8991
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 78
علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: به نظر من هر چند گزینه‌ای که رویانیان برای پست ...

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: به نظر من هر چند گزینه‌ای که رویانیان برای پست سرمربیگری پرسپولیس انتخاب کرد بچه‌های بسیار خوب و شاگردان ممتاز ما بودند و پرسپولیس همیشه به آنها افتخار می‌کند.

وی افزود: همه می‌دانند که باید یک سرمربی را انتخاب کرد و همین موضوع کار رویانیان، هیئت مدیره و حتی کمیته فنی را سخت کرده بود چون هر چهارتا خوب و قلدر بودند و لیاقت سرمربیگری داشتند.

پروین در خصوص غیبتش در خصوص جلسه امروز نیز گفت: خیلی خوب شد که این سؤال را پرسیدید امروز به جلسه نرفتم چون می‌دانستم یک نفر انتخاب می‌شود و فردا پس فردا برخی دوستان شاگردانم را  علیه من بسیج نکنند و بگویند که پروین تو را خط زد و کنار زد.

وی افزود: آنهایی که باید بدانند می‌دانند منظور من چیست به همین دلیل امروز من در جلسه حضور پیدا نکردم اما مطمئن باشید هر کس که سرمربی می‌شد حمایتش می‌کردم.

پروین یادآور شد: الان هم با قدرت از رویانیان و دایی حمایت می‌کنم. کارنامه آقای دایی مشخص است و او بچه خوشفکر و فوتبال بلدی است ضمن تبریک به دایی امیدوارم او ،مایلی‌کهن درخشان، ابراهیم زاده و حتی پیروانی هم در آینده موفق باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی‌ها می‌گویند شما از یک نفر خاص در رأی‌هایتان حمایت کردید گفت: دنبال این حرف‌ها نمی‌روم می‌بینید که برخی اوقات هر چی دلشان می‌خواهند می‌نویسند اما من زیاد پیگیری نمی‌کنم. بعضی‌ها دوست دارند از زبان من یا علیه من کارهایی انجام دهند اما من فردی نیستم که جواب شاگردهایم را بدهم و یا بخواهم رودرروی کسی بایستم امروز هم اگر می‌آمدم همین بچه‌ها و شاگردهایم را علیه من شیر می‌کردند که متاسفانه این کار الان دیده می‌شود ما به جای حاشیه باید به فوتبالمان از لحاظ فنی کمک کنیم تا به جام جهانی برویم.

پروین در پایان در خصوص شرایط تیم ملی نیز گفت: کارمان برای رفتن به جام جهانی سخت است اما انشاء‌الله این هم از پس کار سخت بربیاییم ای کاش کی‌روش روی نام رحمتی خط قرمز نمی‌کشید. اما این اتفاق افتاده و من باز هم برای کی‌روش و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها