امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89928
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با حضور در نشست تخصصی مدیران و فعالان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با حضور در نشست تخصصی مدیران و فعالان رسانه‌های استان کرمان گفت: امروز تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند جبهه قدرتمند رسانه های اسلامی است.

وی در تشریح ویژگی های رسانه اسلامی خاطرنشان کرد: امیدآفرینی در جامعه، اتحاد و همبستگی میان آحاد مردم، بصیرت‌افزایی و عمل به موقع، شناخت جریانات نظام سلطه و استکبار ستیزی، برخی از ویژگی‌های رسانه اسلامی است.

مشاور رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تشریح ویژگی امید آفرینی، گفت: متاسفانه برخی رسانه‌های داخلی همصدا با بیگانگان،  فضای یاس و ناامیدی را در جامعه ترویج کرده و برخلاف تاکیدات مکرر امام راحل در حوزه رسانه عمل می‌کنند.

وی شناخت دشمن و جریانات وابسته به آنها را ضروری خواند و افزود: برخی از رسانه ها تا ماه ها پس از آغاز حملات تروریستی علیه مردم سوریه، سکوت کردند چرا که در تشخیص حق و باطل دچار تردید بودند حال آنکه از همان روز نخست حقانیت مردم و حاکمیت سوریه میان بود.

احمدی، با اشاره به نقش رسانه های انقلاب اسلامی تصریح کرد: در مبارزه با استکبار باید همه ی رسانه‌ها با افشاگری توطئه ها و طرح‌های نظام سلطه، نقش تهاجمی خود را ایفا کرده و سلطه امپریالیسم رسانه‌ای غرب را به شکست آنان منتج کنیم.

وی در پایان مهم‌ترین محور مشترک رسانه را ترویج گفتمان ولایت عنوان کرد و اظهار داشت: بهترین، متقن‌ترین و صحیح‌ترین تحلیل‌ها در فرمایشات ولایت وجود دارد که در صورت اتصال رسانه ها به این منبع لایتناهی یقینأ  اشتباهات رسانه‌ای به صفر خواهد رسید.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها