امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89931
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی لحظاتی قبل در بازدید هوایی از فازهای 17 و 18 پارس جنوبی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، علی لاریجانی لحظاتی قبل در بازدید هوایی از فازهای 17 و 18 پارس جنوبی اظهار داشت: پارس جنوبی نیازمند توسعه است و برای این مهم همه باید کمک کنند.

وی افزود: مجلس حمایت لازم را از توسعه پارس جنوبی انجام می‌دهد و راهکارهای لازم برای نحوه کمک به توسعه این میدان گازی بررسی خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر حمایت مجلس برای اتمام پروژه‌های پارس جنوبی تاکید و خاطرنشان کرد: تکمیل و بهره‌برداری از این فازها در ایجاد اشتغال بسیار موثر است و مجلس برای اتمام فازها و بهره‌برداری از آنها همه نوع کمک را انجام می‌دهد.

وزیر نفت نیز گفت: توسعه فازهایی که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند از اولویت‌های وزارت نفت است و امیدواریم در این مسیر به اهداف مورد نظر برسیم.

بیژن نامدار زنگنه افزود: در سال جاری چند نوبت از فازهای مختلف بازدید کرده‌ایم و راهکارهای لازم برای توسعه این فازهای اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: عزم وزارت نفت برای تکمیل فازهای باقیمانده پارس جنوبی جزم است و امیدوار هستیم این مهم در کمترین زمان محقق شود.

بر اساس این گزارش، رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه صبح امروز از فاز 12 و فازهای 15 و 16 پارس جنوبی نیز بازدید هوایی داشتند.

تا ساعاتی دیگر نشست رئیس مجلس و وزیر نفت با مجریان و پیمانکاران فازهای در دست اجرای پارس جنوبی انجام می‌شود.

انتهای پیام/2451/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها