امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89933
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
پرویز سروری عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتنه 88 را یک جریان ...

پرویز سروری عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتنه 88 را یک جریان برانداز برای تخریب بنیان‌های نظام اسلامی دانست و گفت:‌ برخلاف آنچه عده‌ای قصد دارند وقایع فتنه 88 را سوءتفاهم عنوان کنند اما این یک جریان برانداز بود که شواهد و عملکرد موجود این امر را اثبات می‌کند.

سروری تاکید کرد: فتنه‌گران در سال 88 به دنبال ساختارشکنی و تخریب بنیان‌های نظام بودند که با هوشیاری و بیداری مردم و هدایت رهبر انقلاب اسلامی خنثی شد.

وی با بیان اینکه امروز شاهدیم کسانی که از رفتارهای قلدرمأبانه خود اظهار ندامت نکردند، قصد دارند در عرصه‌های حاکمیتی حضور داشته باشند، ادامه داد: به نظر من حضور کسانی که هنوز بر درست بودن ادعای واهی خود در سال 88 اصرار دارند جز تکرار حوادث 88 نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت.

سروری با طرح این پرسش که چرا باید مجدداً هزینه‌هایی که در سال 88 با آن روبرو بودیم را بپردازیم، تصریح کرد: من فکر می‌کنم این یک حرکت غیرعقلانی است و نباید فضا برای افرادی که تندترین برخوردها را با نظام انجام می‌دهند باز شود. 

«در سال 88 شاهد بودیم جریانی چارچوب‌های قانونی نظام را دور زد و نهادهای قانونی این کشور را بی‌اعتبار کرد که منجر به خسارات زیادی شد. بنابراین نباید از چنین افرادی برای مسئولیت‌ها استفاده شود.»

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با هشدار نسبت به سوءاستفاده جریان افراطی از ظرفیت دولت گفت: افرادی در صدد عادی کردن اقدامات براندازانه هستند، همان امری که در اوکراین نیز انجام شد و سعی کردند به اپوزیسیون رسمیت بدهند.

وی تاکید کرد: نباید اجازه داد چنین افرادی در کشور فعالیت کنند و بی‌توجهی نسبت به این امر یک اشتباه استراتژیک محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار