امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89943
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرگرد سید علی میر احمدی گفت: در اجرای عملیات «پانگه آ 7» و در رصد فضای مجازی به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرگرد سید علی میر احمدی گفت: در اجرای عملیات «پانگه آ 7» و در رصد فضای مجازی به منظور مبارزه با سایت های فروشنده داروهای غیر مجاز، مأموران پلیس فتا یک سایت تبلیغ و فروش این داروها را شناسایی کردند.

سرگرد میر احمدی افزود: با اقدامات فنی و تخصصی پلیس فتا مشخص شد سایت مورد نظر متعلق به فردی مذکر ، اهل و ساکن شاهرود است.

وی به هماهنگی با مرجع قضایی اشاره داشت و اضافه کرد: با تلاش مأموران پلیس فتای شاهرود متهم دستگیر شد و در بازجویی‌های فنی لب به اعتراف گشود و پرده از فعالیت غیر مجاز خود در فروش داروهای غیر مجاز از طریق اینترنت برداشت.

میر احمدی بر اجرای مستمر این عملیات در فضای مجازی تاکید کرد و اهداف آن را کشف محصولات تقلبی و غیر مجاز، جلوگیری از فعالیت تجاری غیر قانونی، افزایش آگاهی عمومی از خطرات خرید و مصرف محصولات دارویی و پزشکی از وب سایت های غیر مجاز و شناسایی تولید و توزیع کنندگان محصولات دارویی تقلبی معرفی کرد.

رئیس پلیس فتای استان سمنان با بیان این مطلب که متهم پس از تکمیل تحقیقات به دادسرای شاهرود معرفی شد، به عموم کاربران اینترنتی توصیه کرد: از اعتماد به سایت های تبلیغ و فروش خدمات و داروهای بهداشتی درمانی در فضای مجازی پرهیز کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا با ایمیل semnan_fata@police.ir اطلاع دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها