امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89973
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رویترز گزارش داده شرکت رنو برای از سرگیری فعالیت در ایران با دولتهای آمریکا و فرانسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رویترز گزارش داده شرکت رنو برای از سرگیری فعالیت در ایران با دولتهای آمریکا و فرانسه وارد مذاکره شده است.

بر اساس این گزارش، یکی از مدیران جرایی ارشد شرکت خودروسازی رنو گفته این شرکت به دنبال یافتن یک شریک مالی برای از سر گرفتن فعالیت کامل خود در ایران است و مذاکرات با دولتهای آمریکا و فرانسه را در این مورد آغاز کرده است.
رنو تمایل دارد همکاری خود با شرکت‌های شریک در ایران از جمله ایران خودرو و پارس خودرو را از سر بگیرد. شرکت فرانسوی مزبور قصد دارد بازار خود در ایران را که پیش از سال 2011 پررونق بود، دوباره احیا کند.
«ژروم استول»، از مدیران ارشد رنو گفته است که با در نظر گرفتن تمامی قوانین بین‌المللی، این شرکت قصد دارد در ایران برای خود شریک اقتصادی بیاید.
شرکت رنو در ماه ژانویه هم اعلام کرده بود که صادرات خود به ایران را از سر گرفته و انتظار دارد سهمش در بازار ایران در نیمه اول سال 2014 افزایش یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها