امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89984
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه اینترنتی روزنامه «تایمز اسرائیل» نوشت: آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه اینترنتی روزنامه «تایمز اسرائیل» نوشت: آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در جریان سفرش به چند کشور آفریقایی از رهبران آفریقا خواست برای مبارزه با افراط گرایی و تروریسمی متحد شوند که القاعده در سطح جهان مرتکب می‌شود.

لیبرمن در سفرش به «نایروبی»، پایتخت کنیا به رادیو رژیم صهیونیستی گفت که به «اوهورو کینیاتا»، رئیس جمهور کنیا وعده داده که اسرائیل به کنیا در مبارزه با تروریسم کمک می‌کند.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: با توجه به اینکه شماری از کشورهای آفریقایی که به ملاقات رهبران آن رفته در مبارزه با تروریسم متحد نیستند اسرائیل آماده کمک به این کشورها در این زمینه است.

لیبرمن که رژیم متبوعش با جنایات خود علیه فلسطینیان نماد تروریسم دولتی است با گستاخی اقدام مبارزان حماس در مبارزه علیه این رژیم که سرزمین اجدادی آنها را اشغال کرده‌اند هم ردیف شورش گروه‌های تروریستی الشباب سومالی و بوکوحرام نیجریه قرار داد و گفت: بوکوحرام و الشباب با حماس در غزه و گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق در یک محور قرار دارند.

روزنامه تایمز اسرائیل به نقل از «ایگال بامور» سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل به دنبال بازیافتن جایگاه خود در آفریقاست.

این در حالی است که منابع مختلف و حتی رسانه‌ای خارجی همکاری محرمانه رژیم صهیونیستی با گروه‌های تروریستی در سوریه را در ارسال سلاح، اعزام جنگجو یا مداوای تروریست‌ها فاش ساخته‌اند.

نشریه فارین پالیسی دو روز پیش از توافق بین تل‌آویو و تروریست‌های سوری در برخی مسائل از جمله ارائه اطلاعاتی درباره تحرکات نظامی ارتش سوریه خبر داد.

لیبرمن از روز سه شنبه هفته گذشته سفری به تعبیر رژیم صهیونیستی راهبردی را به کشورهای رواندا، اوگاندا، غنا، اتیوپی، و کنیا آغاز کرده است.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در این سفر تلاش می کند از همه توان خود استفاده کند تا اعضای اتحادیه آفریقا را مجاب کند تا به این رژیم در این  اتحادیه عضویت ناظر بدهند.
انتهای پیام/.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها