امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90008
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، پنجمین دور مذاکرات ایران و گروه 1+5 درباره راه‌حل جامع هسته‌ای امروز ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، پنجمین دور مذاکرات ایران و گروه 1+5 درباره راه‌حل جامع هسته‌ای امروز (پنجشنبه) در حالی وارد سومین روز خود شد که پس از آنکه عصر دیروز (چهارشنبه) محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در جمع خبرنگاران اعلام کرد که از امروز تقریبا نگارش متن توافقنامه هسته‌ای با مقداری کندی آغاز شده و اختلافات اساسی هنوز وجود دارد، همه خبرنگاران به دنبال جزییاتی بیشتر از آنچه اعلام شد، هستند.

از دیروز تا امروز خبرنگاران چه در محل استقرار خبرنگاران در مرکز رسانه‌ای اتریش و چه در هتل پله کوبورگ (محل استقرار روسای هیأت‌های ایران و 1+5) به دنبال کسب خبری حتی جزیی هستند و هر هیأتی که وارد هتل شده یا هتل را ترک می‌کند هیاهویی را ایجاد می‌کند که برخی روسای هیأت‌ها چند کلمه حرف می‌زنند و برخی دیگر نیز بدون پاسخ عبور می‌کنند.

شنیده‌های خبرنگار فارس حاکی از آن است که کار به کندی پیش می‌رود آن هم به دلیل اختلافات زیاد و البته مذاکرات و رایزنی‌ها کماکان در جریان است.

از بعدازظهر امروز شایعاتی در بین خبرنگاران مطرح شد مبنی بر اینکه احتمالا این مذاکرات امروز پایان می‌یابد ولی خبرنگار فارس اطلاع یافت که همانگونه که از قبل نیز اعلام شده بود این مذاکرات امشب و فردا نیز در جریان است.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار