امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90037
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۲
تعداد بازدید: 81
سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به خیانت ...

سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به خیانت فتنه‌گران در سال 88 به کشور گفت: فتنه سال 88 همانند زخمی است که روز به روز کهنه‌تر می‌شود اما خاطره آن از ذهن مردم ما پاک نخواهد شد.

وی افزود: اقدامات فتنه‌گران موجبات سوء‌استفاده دشمنان را فراهم کرد و آسیب‌هایی را به نظام وارد آورد که به زودی جبران شدنی نیست.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: امیدواریم کسانی که در جریان فتنه 88 فریب خوردند از فرصتی که به دنبال رأفت اسلامی نظام برای آنها ایجاد شده استفاده کرده و آن را قدر بدانند و درصدد جبران گذشته خود برایند چرا که در غیر این صورت باید بدانند با هیچ مانعی نمی‌توان جلو نفرت مردم از آنها را گرفت.

هاشمی  تصریح کرد: فتنه‌گران بدانند که مردم هوشمندانه رفتار آنها را زیر نظر داشته و آنها را رصد می‌کنند که از فرصتی که در اختیار آنها قرار گرفته چگونه استفاده می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: کسانی که روزی در نظام جمهور اسلامی مشغول به کار بودند و امروز همواره مورد لعن و نفرین مردم هستند، دیری نخواهد گذشت که با خشم و نفرت مردم مواجه شده و دیگر فرصتی برای جبران نداشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها