امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90082
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
احمدعلی مقیمی عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

احمدعلی مقیمی عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نقش مجمع روحانیون مبارز در فتنه 88، به فلسفه شکل‌گیری این مجمع اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی عده‌ای تصمیمات جامعه روحانیت مبارز به مذاقشان خوش نیامد مجمع روحانیون مبارز را شکل دادند.

وی افزود: اعضای مجمع روحانیون مبارز معتقد بودند که باید همراه و همگام با ولی امر مسلمین کارها را پیش برد، یعنی نه از ایشان پیشی گرفت و نه عقب ماند، اما برخی از اعضای مجمع روحانیون مبارز می‌گفتند که ما خودمان دارای تشخیص هستیم و به ولی‌امر مسلمین درست اطلاع نمی‌رسد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مجمع روحانیون مبارز که روزی مبارزه با طاغوتی‌ها، خاخام‌ها و حتی نابودی آمریکا را سر می‌داد، امروز 180 درجه چرخش عقیده دارد به طوری که به بلندگوی نظام استکباری در ایران مبدل شده است.

مقیمی اضافه کرد: مجمع روحانیون مبارز که در گذشته همه را با چوب سازش با آمریکا می‌زدند، امروز برای ارتباط با ایالات متحده آمریکا از همه پیشی گرفتند.

وی با بیان اینکه نقش مجمع روحانیون مبارز در فتنه 88 پر رنگ و مؤثر بوده است، گفت: آتشی که آنان مدام در آن هیزم می‌ریختند و براندازی نظام را دنبال می‌کرد، سوء تفاهم نبود.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه فتنه سال 88 کشور را تا لبه پرتگاه کشاند، بیان کرد: آیا کشورهای دنیا حاضرند افرادی که در حوزه سیاسی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت می‌کنند اما فعالیتشان علیه منافع ملی و نظام‌ حاکم است را تحمل کنند.

مقیمی خاطرنشان کرد: خواسته به حق مردم و جماعت حزب‌اللهی محاکمه سران فتنه است بنابراین آنان بیش از این نباید مشمول رأفت اسلامی قرار بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها