امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90097
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق با بیان اینکه نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، کنترل ...

یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق با بیان اینکه نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، کنترل منطقه «عزان» در جنوب حلب را در دست گیرند، تاکید کرد که این نیروها هم اکنون تنها 8 کیلومتر با شهرک «الزربه» در مسیر بزرگراه حلب – دمشق فاصله دارند.

این منبع میدانی میدانی سوری در ادامه افزود: آزادسازی کوه عزان این امکان را به نیروهای ارتش سوریه می‌دهد تا اشراف و نظارت کاملی بر شهرک «الزربه» داشته باشند که تنها 30 کیلومتر با شهر «سراقب» در ریف ادلب فاصله دارد.

وی با بیان اینکه گروه‌های مسلح تلاش دارند، به هر طریق ممکن کنترل این کوه را بار دیگر در دست بگیرند، تصریح کرد که نیروهای ارتش سوریه تمام تلاش‌های صورت گرفته در این راه را دفع کرده است.

این منبع میدانی سوری همچنین توضیح داد که موفقیت ارتش سوریه در آزادسازی کوه و منطقه عزان و حفظ این پیروزی راه را برای پیروزی‌های استراتژیک جدید در برابر ارتش می‌گشاید که مهمترین آنها آزادسازی شهر سراقب و ابو الظهور در ریف ادلب و گشودن راه‌های کمک امداد و رسانی جدید به سمت شهر حلب است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها