امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90116
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد پنجمین سالگرد فتنه 88 آن را ...

مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد پنجمین سالگرد فتنه 88 آن را برهه‌ای بی‌نظیر در تاریخ انقلاب خواند و گفت: نظام در این فتنه از سوی کسانی که خود زمانی مسئولیت‌های اجرایی بر عهده داشتند به تقلب متهم شد در حالی که 85 درصد مردم در پای صندوق‌های رأی حضور یافته بودند.

وی با یادآوری اینکه اتهام‌زنندگان نتوانستند حتی یک مدرک و سند برای اثبات ادعای خود بیاورند، اظهار کرد: آنها دست به حرکتی خلاف قانون زدند و در حالی که در مبنای قانون نامزد و تأیید صلاحیت شده‌ بودند، اما ناجوانمردانه اتهامی به نظام زدند که نتوانستند آن را به شیوه قانونی ثابت کنند.

شاکری عدم موفقیت آنها در استفاده از تمدید مهلت قانونی برای ارائه مستندات ایشان را نشان‌دهنده از پیش طراحی شدن ماجرای سال 88 برشمرد و گفت: در دیداری که میان یکی از این نامزدهای معترض با رهبر معظم انقلاب صورت گرفت، معظم‌له سه توصیه به وی کردند: اول اینکه مردم را دعوت به اردوکشی خیابانی نکنید، مطابق قانون عمل کنید و به میان مردم نروید و سخنرانی نکنید در حالی که او هر سه کار را انجام داد.

وی افزود: این نامزد ساختارشکن با تصریح بر اینکه نه وزارت کشور و نه شورای نگهبان را قبول ندارد در سخنرانی خود در جمع مردمی که به خیابان آورده بود گفت: رأی شما مردم دزدیده شده است.

وی از مدیریت بی‌نظیر رهبر معظم انقلاب در قضیه فتنه سخن گفت و اظهار کرد: در روز 9 دی که مردم به خیابان‌ها ریخته و به اسم علیه سران فتنه شعار دادند اگر رأفت و مدیریت نظام نبود آنها زیر پای مردم له می‌شدند.

شاکری اضافه کرد: اگر همان موقع مردم اینها را از بین می‌بردند در گذر زمان قضیه فتنه فراموش می‌شد اما به مرور زمان حقایق روشن شد و چندی بعد اوباما و دیگر سران غرب به صراحت از حمایت خود از فتنه 88 سخن گفتند که نشان داد حرکتی طراحی شده به‌منظور برپایی انقلاب رنگین در ایران بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها