امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90119
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون بیانات ...

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون بیانات تاریخی رهبر معظم انقلاب در 29 خرداد 88 گفت: در کوران حوادث سال 88 که نگران بودیم تا آینده کشور و جریان‌های سیاسی به چه شکلی ادامه پیدا خواهد کرد اما مشاهده کردیم که هدایت رهبری موجب نجات کشور شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه لزوم بصیرت خواص تصریح کرد: در حوادث 88 شاهد بودیم که بسیاری از خواص با بی‌بصیرتی فریب دشمن را خوردند و در این آزمون رفوزه شدند بنابراین نخبگان سیاسی نباید فریب دشمن را بخورند و باید بصیرت داشته باشند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری همانگونه که امام (ره) هدایت‌گر جامعه بودند موجب شکست اقدامات فتنه‌گران را در سال 88 شد، تصریح کرد: بدون هدایت داهیانه مقام معظم رهبری حوادث 88 مانند طوفانی سخت حوادث ناگواری را برای کشور ایران به همراه می‌آورد.

فومنی اصلاحات با بیان اینکه قانون باید فصل‌الخطابی برای جریان‌ها و گروه‌های سیاسی باشد تاکید کرد: قانون‌گرایی یکی از مولفه‌هایی است که همه خواص باید به آن پایبند باشند و این امر  تاثیر گسترده‌ای در جلوگیری چنین وقایعی در کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: الحمدالله امروز می‌بینیم نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله معدود کشورهایی است که توانسته است جمهوریت و اسلامیت بتواند در کنار یکدیگر محقق کند  که این امر در راستای هدایت مقام معظم رهبری است.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات مهم‌ترین درس از حوادث 88 را پیروی از منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: تبعیت از ولایت فقیه موجب خنثی کردن فتنه‌های دشمنان خواهد شد که این امر مهم‌ترین درسی است که باید از حوادث 88 بگیریم و دشمن شناس باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار