امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90123
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
حسین نجابت، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بعضی ...

حسین نجابت، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بعضی اظهارنظرها درباره فراموشی و یا بخشش سران فتنه گفت: عده‌ای منشأ فتنه 88 را داخلی دانسته و حد و اندازه آن را به اختلاف دو نامزد رقیب تنزل می‌دهند، لذا از آنها انتظاری نیست که عمق فتنه 88 را درک کنند.

وی از ابعاد بین‌المللی فتنه 88 سخن گفت و با اشاره به اینکه در این راستا عده‌ای از عوامل داخلی نیز به آن کمک کردند، تصریح کرد: برای اظهارنظر در مورد سرنوشت و جرم سران فتنه ابتدا باید چارچوب و حوزه این فتنه مشخص شود.

نجابت با یادآوری نحوه برکناری محمد مرسی رییس جمهور سابق مصر و انقلاب رنگین در اوکراین و تحولات سوریه گفت: جنس فتنه 88 نیز از جنس این موارد است که توطئه‌ای بین‌المللی با کمک فریب‌خوردگان داخلی در حال اجرا بود.

وی به نصایح مکرر مقام معظم رهبری خطاب به سران فتنه اشاره کرد و اظهار کرد: رهبری فرمودند شما به فتنه دامن می‌زنید اما نمی‌توانید در ادامه آن را مدیریت کنید و اردوکشی خیابانی، راه‌حل مناسبی برای حل اختلافات دموکراتیک نیست، اما آنان مردم را به خیابان‌ها کشاندند و خون‌های بسیاری در این ماجرا ریخته شد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برخورد مسامحه‌گونه و ارفاق‌آمیز حاکمیت با سران فتنه گفت: اگر عده‌ای اصرار بر محاکمه سران فتنه دارند، مطمئن باشند هر حکمی برای آنان صادر شود، مطلوب‌ نظر هواداران آنان نخواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه عده‌ای نمی‌خواهند بفهمند که در سال 88 حقیقتاً چه اتفاقی رخ داد، افزود: اگر هوشیاری رهبر معظم انقلاب نبود، ما اکنون وضعیتی همچون مصر داشتیم.

نجابت با تأکید بر ضرورت عذرخواهی سران فتنه از مردم و نظام گفت: بعضی به گونه‌ای القا می‌کنند که گویی این سران فتنه هستند که باید نسبت به نظام، گذشت روا دارند اما حکم کسانی که در برابر یک حکومت می‌ایستند، مشخص است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها