امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90126
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی بعد از ظهر امروز در جلسه مشترک اعضای کمیسیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی بعد از ظهر امروز در جلسه مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با مدیران فرهنگی مازندران در سالن شماره یک استانداری مازندران، اظهار داشت: درباره مسائل فرهنگی باید دلواپس بود، اما امیدوارانه ایستاد.

وی بیان داشت: مردانه پای شعار امید بایستیم و با مسائل ضدفرهنگی مقابله کنیم.

آقاتهرانی با بیان اینکه در همه هتل‌ها و متل‌های آمریکا کتاب انجیل وجود دارد، افزود: قرآن بزرگ‌ترین میراث ما است که باید احیا شود و فعالان حوزه گردشگری و هتلداران وظیفه دارند قرآن را در دسترس گردشگران قرار دهند.

وی با تاکید بر ایجاد نمادهای اسلامی در سواحل اظهار داشت: این اقدامات نیازمند اعتبار نیست و با درایت قابل حل است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: شاید نگاه‌ها و اعتقادات مختلف داشته باشیم، اما در زمان کار باید فکرها را کنار بگذاریم، چون می‌خواهیم مشکلات را رفع و کار کنیم.

وی درباره برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها اظهار داشت: رهبری بارها نماینده‌ای برای پیگیری این مسئله فرستاده‌اند و از اجرایی نشدن کامل برنامه‌های کرسی‌های آزاد‌اندیشی در دانشگاه‌ها ناراحت هستند.

آقاتهرانی گفت: کرسی‌های آزاداندیشی را در ابعاد کوچک‌تر برگزار کنیم تا به ابعاد وسیع‌تر هم دست یابیم.

انتهای پیام/86007/ب30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار