امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90146
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه باید بسیاری از آسیب‌های اجتماعی بررسی و راهکارهایی برای پیشگیری و درمان آنها اتخاذ ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه باید بسیاری از آسیب‌های اجتماعی بررسی و راهکارهایی برای پیشگیری و درمان آنها اتخاذ شود، اظهار داشت: در حال حاضر با بسیاری از آسیب‌های نوپدید روبه‌رو هستیم که می‌طلبد در این راستا قدم‌هایی را برای پیشگیری برداریم.

وی تصریح کرد: شورای شهر تهران به عنوان یک پارلمان شهری و محلی می‌تواند همکاری مطلوبی را با دستگا‌ه‌های مذکور داشته باشد.

دانشور از راه‌اندازی نخستین مرکز درمان اعتیاد کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: این مرکز به زودی در یکی از مناطق پرخطر تهران افتتاح خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم از بسیاری از آسیب‌ها چشم‌پوشی کنیم چرا که در آینده با مشکل روبه‌رو خواهیم بود و در همین راستا نیاز است دستگاه‌های مسئول ورود پیدا کنند.

وی با بیان اینکه شورای شهر در دوره جدید برنامه‌های خوبی را در حوزه کاهش آسیب ها درنظر دارد، گفت: در این زمینه می‌توان از ظرفیت دستگاه‌هایی چون سازمان بهزیستی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همینطور وزارت بهداشت استفاده کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها