امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90147
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
سید تقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، درباره امنیت شغلی خبرنگاران اظهار داشت: امنیت شغلی افراد در حوزه مطبوعات در مرحله اول به توانایی‌های ...

سید تقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، درباره امنیت شغلی خبرنگاران اظهار داشت: امنیت شغلی افراد در حوزه مطبوعات در مرحله اول به توانایی‌های خود افراد مربوط می‌شود و اینکه برخی شرایط برعهده کارفرما قرار می‌گیرد، اشتباه است.

مدیرعامل روزنامه رسالت با بیان اینکه بالا بودن توانایی‌های خبرنگاران با افزایش امنیت شغلی آنان در حوزه مطبوعات همراه است، افزود: خبرنگار و نویسنده مجرب و متخصص به هیچ عنوان در حوزه مطبوعات بیکار نمی‌ماند.

پوربخش در ادامه درباره تأثیر توقیف روزنامه‌ها در کاهش امنیت شغلی خبرنگاران، گفت: این مسئله نیز می‌تواند امنیت شغلی خبرنگاران را تحت تأثیر قرار دهد.

وی یادآور شد: مسائلی که موجب می‌شود یک روزنامه توقیف شود، به هیچ عنوان نمی‌تواند یک اشتباه باشد چرا که اینگونه مسائل هدفمند هستند.

مدیرعامل روزنامه رسالت یادآور شد: فکر اگر روی کاغذ بیاید به هیچ عنوان نمی‌تواند یک اشتباه محسوب شود، چرا که اینگونه مطبوعات هدفی را دنبال می‌کنند و در هر صورت محکوم هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها