امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90160
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تمرین‌های منظم به طور قابل توجهی به بهبود آرتروز دست و انگشتان کمک ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تمرین‌های منظم به طور قابل توجهی به بهبود آرتروز دست و انگشتان کمک می‌کند.

یک تیم روماتولوژی در نروژ – اسلو مطالعاتی روی زنانی که مبتلا به آرتروز دست و انگشت بودند در تمام سنین داشتند و آنها را به دو گروه تقسیم کردند.

برخی تمریناتی با توپ یا نوارهای لاستیکی، سه جلسه در هفته داشتند و همزمان توصیه‌های عمومی به آنها داده شد که فعالیت‌های روزانه ادامه داشته باشد تا آنجا که هر دو دسته از وسایل بسیار سبک وزن استفاده کنند اما گروه دوم فقط مشاوره دریافت کردند.ارزیابی مطالعه پس از سه ماه انجام شد و در این ارزیابی مجموعه‌ای از معیارها شامل قدرت گرفتن دست، انعطاف پذیری انگشتان، توانایی به انجام کارهای روزانه، درد و خستگی در نظر گرفته شد.

نتایج این مطالعات نشان داد ورزش‌های دیجیتال به خوبی تحمل شده و به طور قابل توجهی باعث بهبود شده‌اند؛ لازم به ذکر است که این زنان از طریق تلفن آموزش داده شدند و تحت درمان بودند.

تصاویری که مشاهده می‌کنید تمریناتی است که برای درمان آرتروز دست و انگشتان باید انجام داد.انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها