امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9018
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 93
اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و عضو شورای اجرایی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و عضو شورای اجرایی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: نه تنها در رابطه با بحث انتخابات بلکه در رابطه با هر موضوعی که در کشور وجود دارد، باید قانون به طور دقیق اجرا شود تا فرهنگ مردم نشان داده شود و از هرج و مرج جلوگیری شود. 

وی با اشاره به اینکه در بحث انتخابات ریاست جمهوری اجرای قانون بسیار حائز اهمیت است، افزود: کاندیداها قرار است که بعد از انتخابات مجری قانون باشند و مسئولیت اجرایی کل کشور را به دست بگیرند و اگر از الان ‌قانون را رعایت نکنند و تعهد خود را به قانون نشان ندهند در زمان ریاست جمهوری هم نمی‌توانند آن را اجرا کنند.

عضو ستاد اجرایی نظارت بر انتخابات تصریح کرد: اگر کاندیداها تخلفی کردند باید در درجه اول به آنها تذکر داد و اگر تکرار شد به طور جدی با تخلفشان برخورد شود، و کاندیداهای ریاست جمهوری نباید در تبلیغاتشان غیرقانونی عمل کنند و حتی وعده‌های بدهند که خلاف قانون باشد.

وی در پاسخ به اینکه چه تضمینی وجود دارد که بعد از اعلام نتایج ریاست جمهوری برخی از کاندیداها به قانون تمکین داشته باشند، گفت: ستاد اجرایی نظارت بر انتخابات به ریاست وزیر کشور قبل و بعد از انتخابات جلسات متوالی را با کاندیداهای ریاست جمهوری برگزار خواهد کرد و گوشزدها و تذکرات قانونی لازم را به آن‌ها خواهیم داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها