امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90189
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی که جمعه‌شب، مغرب را به مقصد کشورش ترک کرد، در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی که جمعه‌شب، مغرب را به مقصد کشورش ترک کرد، در میانه راه در فرودگاه قاهره پایتخت مصر فرود آمد و دیداری کوتاه با «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مورد حمایت خود برگزار کرد.

به گزارش رسانه‌های مصری، این دیدار که مجموعا 35 دقیقه طول کشیده است، در هواپیمای اختصاصی شاه سعودی در فرودگاه قاهره برگزار شد.

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر پس از فرود هواپیما، بلافاصله به استقبال شاه سعودی رفت و در حالی که پادشاه عربستان تکیه بر عصای چهارپایه خود داشت، با وی دیدار کرد.

به نوشته پایگاه خبری المصری الیوم، عبدالفتاح السیسی در این دیدار بوسه‌ای بر سر شاه سعودی زده است که توجه خبرنگاران را جلب کرده است.

بنا بر گزارش‌های خبری، عبدالله بن عبدالعزیز پیروزی السیسی در انتخابات ریاست جمهوری مصر را تبریک گفته و السیسی نیز سر او را بوسه زده اما در حالتی که شاه سعودی بر عصای خود تکیه داشته است.

شاه 96 ساله عربستان سعودی که برای درمان و استراحت و گذران دوران نقاهت به مغرب می‌رود، پس از این دیدار 35 دقیقه‌ای که در فرودگاه و هواپیمای اختصاصی او انجام شد، قاهره را ترک کرد.

عربستان یکی از حامیان اصلی السیسی و رژیم کنونی در مصر است و تاکنون چندین میلیون دلار به این رژیم کمک کرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها