امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90197
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
«صلاح حسب الله»، نائب رئیس حزب المؤتمر مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تصریح کرد که تشکیل دولت جدید ...

«صلاح حسب الله»، نائب رئیس حزب المؤتمر مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تصریح کرد که تشکیل دولت جدید مصر به ریاست «ابراهیم محلب» را باید اقدامی مثبت ارزیابی کرد، چون اغلب وزرای انتخاب شده از سوی وی بر اساس اصل شایسته سالاری انتخاب شده‌اند.

حسب الله با بیان اینکه چنین انتخابی نوید بهبود شرایط کنونی حاکم بر کشور را می‌دهد، افزود: دولت جدید با توجه ویژه‌ای به مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد و در این راه باید برنامه‌‌ریزی‌های سریع و شفافی صورت گیرد تا شهروندان مصری دریابند که گامی عملی در راه حل بخشی از مشکلات آنها مانند سوخت و برق برداشته شده است.

حسب الله تاکید کرد که برقراری امنیت به طور کامل و حل مشکلات جوانان باید از دیگر اولویت‌های دولت جدید باشد، اگرچه در این راه باور داریم که دولت و وزارتخانه‌های آن از امکانات کافی برای از بین بردن و حل تمام مشکلات برخوردار نیستند.

وی همچنین گفت: از آنجا که این دولت عمر کوتاهی خواهد داشت و پس از برگزاری انتخابات پارلمانی منحل خواهد شد، بنابراین نمی‌توان انتظار چندانی از آن داشت.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها