امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90199
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
محمد ضرغام مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تابستان سال ...

محمد ضرغام مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تابستان سال گذشته سازمان دارالقرآن نخستین اردوی استعدادهای درخشان قرآنی را با حضور 100 نوجوان در اردوگاه شهید حقانی برگزار کرد تا از این طریق فعالان قرآنی خوبی تربیت کند.

وی با بیان اینکه دومین مرحله این اردوها زمستان سال گذشته در مشهد مقدس برگزار شد، خاطر نشان کرد: پس از برگزاری دومین مرحله اردوهای استعدادهای درخشان قرآنی، تکالیفی به نوجوانان داده شد که آنها موظف به انجام آن بودند و مهم‌ترین این تکالیف مربوط به سبک زندگی اسلامی بود زیرا هدف ما از برگزاری این اردوها علاوه بر آموزش‌های اساسی تلاوت قرآن و توجه به سبک زندگی قرآنی است.

ضرغام به برگزاری آزمون سبک زندگی قرآنی که در تاریخ 11 اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار شده بود اشاره کرد و ادامه داد: نتایج این آزمون در حال بررسی است و پس از برگزاری آزمون میان‌دوره‌ای، نتایج نهایی برای برگزاری سومین دوره اردوهای استعدادهای درخشان اعلام خواهد شد.

آزمون میان‌دوره اردوی استعدادهای درخشان قرآنی روز گذشته برگزار ‌شد

مدیر آموزش سازمان دارالقرآن با اشاره با بیان اینکه آزمون میان‌دوره پرورش استعدادهای درخشان قرآنی 29 خرداد‌ماه در سراسر کشور برگزار ‌شد، گفت: در این آزمون ترجمه قرآن و مفاهیم سطح 2 افراد مورد ارزیابی قرار گرفت و آنها باید برای شرکت در مرحله سوم این دوره‌ها علاوه بر انجام تکالیف در آزمون‌های میان‌دوره‌ای حد نصاب لازم را کسب کنند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ برای برگزاری سومین دوره اردوهای استعداد درخشان قرآنی، تصریح کرد: قرار بود این دوره در مردادماه 93 برگزار شود اما طبق برنامه‌ریزی‌ به عمل آمده سومین مرحله این دوره‌ها در نیمه اول شهریورماه سال جاری در اردوگاه شهید حقانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها