امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90207
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 103
سیدحسین میرباقری رییس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اعلام اینکه ...

سیدحسین میرباقری رییس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن اعلام اینکه نخستین جلسه اتحادیه روز گذشته برگزار شد، اظهار داشت: کار اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا در دوره گذشته صد در صد سنتی بوده اما برای دوره جدید تصمیمات مهم گرفته شده است.

به گفته میرباقری، بزودی سایتی برای اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا تاسیس و راه‌اندازی خواهد شد تا در آن اطلاعات مربوط به کاغذ و اخبار مرتبط با اتحادیه درج شود.

وی در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه مشکلات اعضا در زمینه دارایی با همکاری مسئولان حل خواهد شد، خاطر نشان کرد: اطلاعات مربوط به کاغذ و مقوا بزودی از سوی سایت اعلام خواهد شد. این سایت بزودی راه‌اندازی می‌شود تا مشکلات و مسایل اجرایی حتی برخی تصمیمات در آن اطلاع رسانی شود.

بر اساس این گزارش چهارم خرداد سال جاری انتخابات اتحادیه برگزار شد و بر اساس آرا؛ سیدحسین میرباقری مهر‌آبادی (رئیس)، احمد شریفان (نایب رئیس اول)، محمود سلیمانی درباغی (نایب رئیس دوم)، علی احمدی (دبیر) و مهدی صدر عضدی (خزانه‌دار) معرفی شدند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها