امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90213
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 139
مجتبی سطانی‌احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جلسه اخیر وزارت ورزش و جوانان در خصوص عقد تفاهم نامه ...

مجتبی سطانی‌احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جلسه اخیر وزارت ورزش و جوانان در خصوص عقد تفاهم نامه همکاری میان انجمن سینمای جوان و وزارت ورزش گفت: پس از برگزاری برنامه‎های هفته جوان با هدف تداوم ارتباط ضروری وزارت ارشاد با معاونت ساماندهی امور جوانان در حوزه‎های مختلف مرتبط با امور جوانان صبح امروز جلسه‎ای با حضور دکتر محمود گلزاری، حبیب ایل بیگی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و اینجانب در دفتر معاونت ساماندهی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه نحوه ساماندهی و حمایت از جوانان فعال در حوزه سینما و همچنین فیلم‎های جوان محور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  فعال کردن و حمایت از سازمان‎های مردم‎نهاد در حوزه سینما که توسط جوانان شکل گرفته، توانمندسازی فعالان جوان سینمایی در دو حوزه محتوایی و اقتصادی، حمایت از جشنواره‌های سینمایی مرتبط با جوانان و برگزاری برنامه‎های مشترک از جمله مباحثی بود که مورد بحث و تأکید قرار گرفت.

مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در ادامه گفت: در این جلسه با هدف حمایت از جوانان فعال در حوزه سینما و همچنین فیلم‎های جوان محور مقرر گردید پیش‎نویس تفاهم‎نامه مشترک در این‎راستا توسط انجمن سینمای جوانان ایران تهیه و جهت تایید و عقد تفاهم‎نامه به معاونت ساماندهی امور جوانان و سازمان سینمایی تقدیم شود.

سلطانی احمدی ادامه داد: در این جلسه محمود گلزاری قول مساعدت و حمایت از جشنواره استانی سینمای جوان که در سه رشته فیلم، عکس و فیلمنامه در 31 استان کشور برگزار می‎شود را دادند. همچنین حمایت از جشنواره منطقه ای سینمای جوان که با هدف تمرکز زدایی و حمایت از فعالان و نخبگان جوان سینمایی شهرستانی است نیز از سوی آقای گلزاری مورد موافقت قرار گرفت.

عضو ستاد ساماندهی ملی امور جوانان در پایان خاطر نشان ساخت: همانطور که در هفته جوان گفتم، وزارت ارشاد خانه جوانان است و عزم وزیر ارشاد بر حمایت از فعالان جوان است و  امیدوارم با همکاری و حمایت  مدبرانه دکتر گلزاری شاهد رونق بیش از پیش فعالیت‎های جوانان در عرصه فرهنگ و هنر باشیم.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها