امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90216
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 97
حامد جعفری تهیه‌کننده فیلم سینمایی انیمیشن «شاهزاده روم» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، از آغاز مرحله رندر این اثر انیمیشن سینمایی خبر داد و ...

حامد جعفری تهیه‌کننده فیلم سینمایی انیمیشن «شاهزاده روم» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، از آغاز مرحله رندر این اثر انیمیشن سینمایی خبر داد و گفت: در حال حاضر 40 درصد از انیمیت این اثر باقی مانده و همزمان کار رندر این انیمیشن نیز توسط تیم فنی در حال اجرا است.

وی افزود: ما این پروژه را از دی ماه 92 آغاز کردیم که یک ماه کار فیلمنامه این اثر به طول انجامید و از اواسط بهمن ماه سال گذشته وارد مرحله تولید شدیم و به امید خدا تا شهریور ماه امسال نیز این اثر آماده نمایش خواهد بود.

جعفری ادامه داد: دوبله این انیمیشن سینمایی نیز در مهر ماه و به دو زبان عربی و فارسی انجام خواهد شد تا برای نمایش در کشور لبنان آماده شود.

وی از اولین نمایش این انیمیشن سینمایی فاخر در سی و سومین جشنواره فیلم فجر خبر داد و افزود: به امید خدا اولین نمایش این اثر سینمایی انیمیشن در سی و سومین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «9:20 در بوشهر» در خصوص تیم فنی مشغول به کار این انیمیشن گفت: صد نفر به صورت پروژه‌ای و ثابت در این کار با ما همکاری می‌کنند که از این صد نفر 50 نفر به صورت ثابت روی این فیلم در حال کار هستند.

وی افزود: ما تصمیم گرفتیم که این پروژه را با مؤسسه سلوک افلاکیان به صورت مشترک و برای اولین بار کار کنیم و نکته مهم این است که برای اولین بار دو مؤسسه بچه‌های حزب‌اللهی به صورت مشترک و با کمترین زمان و هزینه چنین کاری را تولید می‌کنند.

جعفری هزینه تولید انیمیشن سینمایی شاهزاده روم را کمتر از یک میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این پروژه به نسبت کیفیت بسیار بالایی که دارد با کمتر از یک میلیارد تومان تولید شده است و برای اولین بار چنین پروژه‌ای در کمترین زمان مراحل خود را سپری کرده است.

بنا بر این گزارش فیلم انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» که در حال حاضر در مؤسسه هفت‌سنگ با تیمی 50 نفره و تهیه‌کنندگی حامد جعفری در مرحله تولید به سر می‌برد به زندگی نرجس خاتون مادر حضرت بقیة‌الله (عج) و حیات نورانی ایشان می‌پردازد و در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

همچنین حامد جعفری در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر انیمیشن سینمایی «9:20 در بوشهر» ساخته محسن همدانی را به نمایش در آورد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها