امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90227
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 99
خودروی عامل انتحاری امروز در ورودی بقاع لبنان از نوع نیسان مورانو نقره‌ای رنگ بوده است که بر اثر انفجار هیچ قسمتی جز موتور آن باقی نمانده است.

خودروی عامل انتحاری امروز در ورودی بقاع لبنان از نوع نیسان مورانو نقره‌ای رنگ بوده است که بر اثر انفجار هیچ قسمتی جز موتور آن باقی نمانده است.

به گزارش پیروان موعود به نقل از ابنا ـ در انفجار ظهر امروز در ناحیه ضهر البیدر در ورودی منطقه بقاع به هنگام عبور کاروان خودروهای سرلشکر عباس ابراهیم مدیر دستگاه امنیت عمومی لبنان دو تن شهید و ۱۸ نفر دیگر زخمی شدند.

در این انفجار به مدیر دستگاه امنیت عمومی لبنان آسیبی وارد نشده است و تا کنون هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است.

منابع امنیتی می‌گویند خودرویی که عامل انتحاری سوار بر آن بود از کاروان حامل رئیس سازمان امنیتی لبنان جلو افتاد اما قبل از این که به این مقر امنیتی برسد یکی از خودروهایی که «عباس ابراهیم» رئیس سازمان امنیتی لبنان را همراهی می‌کردند به این خودرو شک کرد و خود را به مقر امنیتی رساند و به آنها گفت باید این خودرو را متوقف کنند زیرا کاروان عباس ابراهیم را تعقیب می‌کرده است. نیروهای امنیتی به عامل انتحاری دستور توقف در کنار جاده را دادند و زمانی که از خودرو پیاده شد و فهمید که دیگر نمی‌تواند به مسیر خود ادامه دهد و در واقع شناسایی شده است، خود را به همراه خودرو منفجر کرد.

خودروی عامل انتحاری از نوع نیسان مورانو نقره‌ای رنگ بوده است که بر اثر انفجار هیچ قسمتی جز موتور آن باقی نمانده است و بقیه اجزاء به کلی متلاشی شده است.

دستگاه امنیت عمومی لبنان با انتشار تصویر عامل انتحاری از کلیه شهروندان لبنانی درخواست کرده تا اگر هرگونه اطلاعاتی درباره هویت این فرد دارند به مقامات امنیتی لبنان گزارش دهند.

حزب‌الله لبنان ضمن محکوم کردن انفجار امروز در منطقه ضهر البیدر، همه لبنانی‌ها را به همبستگی برای مقابله با توطئه تروریستی که آنها را هدف قرار داده است فراخواند و از آنها خواست به خطراتی که آنها را در بر گرفته است آگاه باشند.

حزب‌الله افزود انفجار تروریستی ضهر البیدر لبنان و امنیت و ثبات آن را هدف قرار داده است و امنیت شهروندان این کشور را نیز به خطر می‌اندازد.


برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها