امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90237
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این سریال بلند با همکاری و حمایت‌های مادی و محتوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تولید خواهد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این سریال بلند با همکاری و حمایت‌های مادی و محتوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تولید خواهد شد و نگارش فیلمنامه آن به تاجبخش فنائیان محول شده است.

فنائیان در گفت‌وگو با روابط عمومی سیمافیلم در این باره گفت: تعداد قسمت‌های این مجموعه بین 30 تا 40 قسمت است و مراحل تحقیق و نگارش متن در حدود 18 ماه به طول خواهد انجامید. با توجه به ویژگی‌های شخصیتی این شهید بزرگوار همچنین حساسیت‌های شغلی و علمی ایشان شناخت کمی از ابعاد شخصیت فردی و نظامی وی وجود دارد لذا در حال حاضر گروهی به سرپرستی اینجانب به طور همزمان کار تحقیق و پژوهش مجموعه را دنبال می کنند.

بنابراین گزارش در حال حاضر مرکز سیمافیلم در حال رایزنی با چند تن از کارگردان‌های مطرح کشور برای ساخت این اثر است که به محض قطعی شدن  گزینه نهایی اعلام خواهد شد.

شهید حسن تهرانی مقدم از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس و فرمانده جهاد خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که بر اثر انفجار در پادگان امیرالمؤمنین در شهرستان ملارد به همراه جمعی دیگر از پرسنل به شهادت رسید.

وی از فرماندهانی بود که از ابتدای شکل گیری سپاه به عضویت سپاه در آمده بود و در بنیان‌گذاری مجموعه‌های ادوات، توپخانه و موشکی سپاه و ایجاد یک قدرت بازدارنده برای نظام مقدس جمهوری اسلامی  نقش کلیدی و اساسی داشت و همچنین در هشت سال دفاع مقدس در میدان‌های نبرد حضور فعال و موثری داشت.

وی در ابتدای جنگ در بخش تأسیس فرماندهی توپخانه سپاه و همچنین  در تشکیل و بنیانگذاری فرماندهی موشکی حضوری قدرتمند داشت  و ۲۵ سال از عمر خود را در ایجاد و توسعه این بخش از توان دفاعی قرار داده بود که مهمترین دستاورد آن ساخت موشک شهاب 3 است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها