امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90263
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 58
ابراهیم ثنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود باشگاه پیکان به دنبال جذب علی ...

ابراهیم ثنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود باشگاه پیکان به دنبال جذب علی کریمی است، اظهار داشت: ما صحبتی انجام نداده‌ایم و در لیست آقای ابراهیم‌زاده هم قرار ندارد، نمی‌دانم یکسری مسائل از کجا درز پیدا می‌کند؟ حرف‌هایی زده می‌شود که به هیچ عنوان صحت ندارد، گفته‌اند برای رحمتی دو میلیارد هزینه کرده‌ایم، از کجا این مطلب را اعلام می‌کنند؟ چه کسی این موضوع را گفته است؟

وی در مورد اینکه خودش مبلغ قرارداد دو میلیاردی رحمتی را تأیید کرده اظهار داشت: من کی چنین حرفی زده‌ام؟ گفتند قرارداد رحمتی چقدر است؟ من گفتم که رحمتی سال گذشته دو میلیارد و خرده‌ای با استقلال قرارداد داشت که ما امسال خیلی کمتر از این مبلغ به او دادیم، مالیات را به گردن خود او انداختیم. قرار است باشگاه‌ها سقف بودجه‌ای داشته باشند و این مسأله را قطعاً رعایت خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پیکان درباره اینکه قرارداد رحمتی را چه زمانی شفاف اعلام خواهد کرد، گفت: ما قطعاً این موضوع را رسانه‌ای می‌کنیم. اجازه بدهید لیست ما کامل شود و پس از آن فهرست اسامی بازیکنانمان را به سازمان لیگ ارسال کنیم و در خصوص مبلغ قرارداد بازیکنان هم به رسانه‌ها شفاف پاسخ می‌دهیم و آن را اعلام خواهیم کرد.

ثنایی افزود: بهتر است مسئولان نگران این باشند که چه کاری کردند که باعث شده است رحمتی از تیم جدا شود؟ او حتماً به دنبال آسایش و آرامش خود است و دیده که در پیکان می‌تواند به این مسأله برسد. زمانی که همه چیز در این باشگاه شفاف است بازیکن حقوق ماهیانه دریافت می‌کند، قراردادهایش به موقع پرداخت می‌شود مشکلی وجود ندارد. بازیکن هم به دنبال آرامش است.

سرپرست باشگاه پیکان تأکید کرد: چه اتفاقی افتاده است که آنها دروازه‌بان به این خوبی را از دست داده‌اند؟ شما ببینید زمانی که سعید دقیقی و محمد نصرتی به باشگاه پیکان آمدند گفتند اجازه بدهید اول مطالبتمان را از تراکتور بگیریم و اولویت‌شان هم این تیم است، اما زمانی که رفتند به توافق نرسیدند. هنگامی که این بازیکنان قصد داشتند با پیکان قرارداد ببندند، مسئولان تراکتورسازی دائم تماس می‌گرفتند و می‌گفتند بازیکنان را به ما بدهید، به هر حال بازیکن رفتار مدیرعامل را بررسی می‌کند. من از تمام رسانه‌ها و مطبوعات خواهش می‌کنم اجازه بدهند تیم‌ها در کمال آرامش فعالیت کنند.

وی در مورد صحبت با ساموئل و همچنین احتمال جذب قاسم حدادی‌فر گفت: ما برای ساموئل دعوتنامه‌ای ارسال کرده‌ایم و قرار است هفته آینده دوشنبه یا سه‌شنبه به تهران بیاید تا با او مذاکره کنیم. او می‌خواست تلفنی صحبت کند که ما نپذیرفتیم. اگر در مسائل مالی با ساموئل، مرتضی اسدی و حدادی‌فر به توافق رسیدیم با یکی از آنها قرارداد می‌بندیم با توجه به اینکه یک سهمیه لیگ برتری دیگر داریم، اولویت را ابراهیم‌زاده تعیین می‌کند.

ثنایی در خصوص مذاکره با میلاد نوری و اینکه او گفته است با نفت قرارداد داخلی بسته و تکلیف آنجا مشخص شود، تأکید کرد: ما با او صحبت کرده‌ایم و خوشبختانه چون او سهمیه به حساب نمی‌آید می‌توانیم راحت‌تر او را جذب کنیم. شرایط‌مان را گفته‌ایم. اینکه او با نفت قرارداد بسته یا خیر را من خبر ندارم.

وی در مورد اینکه برخی‌ها می‌گویند پیکان به سرنوشت استیل‌آذین دچار می‌شود، گفت: آنهایی که چنین حرفی می‌زنند یا استیل‌آذین را نمی‌شناسند یا پیکان را نمی‌شناسند. ما به عنوان مسئول باشگاه وظیفه داریم خواسته های سرمربی تیم را برآورده کنیم. جذب دروازه‌بان، یک دفاع و هافبک بازی‌ساز و مهاجم برای بستن تیم خود احتیاج است بازیکنان جناحین را از تیم خود جذب کردیم.

وی با اشاره به قانون جذب 7 بازیکن لیگ برتری تصریح کرد: اینکه یک تیم لیگ دسته‌اولی که تازه توانسته به لیگ برتر صعود کند با تیمی که در گذشته در لیگ برتر بازی می‌کرده شرایطش برابر باشد اجحاف است، این نقص در نحوه جذب بازیکن را نشان می‌دهد. به هر حال لیگ تیم برتری شرایطش فرق داشته است.

سرپرست باشگاه پیکان درباره اینکه چه انتظاری از تیم در فصل چهاردهم دارد، گفت: با تیمی که در حال بستن است انتظار داریم در سال اول سهمیه آسیایی کسب کنیم و در سال‌های آینده به فکر قهرمانی هستیم. ما در والیبال هم به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها