امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90269
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور مجدد در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور مجدد در بیمارستان بهمن، آخرین وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی را جویا شد.

وی در ادامه با بیان اینکه به دستور مقام معظم رهبری برای دومین بار برای عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی حاضر شدم، گفت: وضع عمومی امروز ایشان نسبت به دفعه قبل، بهتر شده است. امیدواریم که آیت‌الله مهدوی‌کنی هر چه زودتر سلامت خود را بازیابد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری درباره خصوصیات انقلابی و شخصیتی آیت‌الله مهدوی‌کنی نیز اظهار داشت: کمتر دیده‌ام که خبر کسالت کسی تا این اندازه موجب نگرانی و توجه عامه مردم به‌ویژه علما و روحانیون باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی ادامه داد: بعد از خبر کسالت آیت‌الله مهدوی‌کنی مردم در مساجد، مجالس، ‌حسینیه‌ها و محافل، جلسات دعا برگزار و برای شفاعت ایشان دعا کردند و این به منش و دعب ایشان برمی‌گردد.

وی افزود: آیت‌الله مهدوی‌کنی با توجه به جایگاه علمی و سوابق انقلابی استواری که دارد به تمام معنا متواضع بود و در عین حال در بین مردم می‌گفت و می‌شنوید و مزاح می‌کرد و اصلاً برای خود حریمی قائل نمی‌شد، همین امر موجب محبت بی‌شائبه مردم به ایشان شده است و امیدواریم این دعاها مستجاب شود.

همچنین آیت‌الله واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی ضمن عیادت از رئیس مجلس خبرگان آخرین وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی را جویا شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها