امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90305
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
محمدرضا محسنی‌ثانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار بابیان اینکه مذاکرات دو جانبه خوبی بین ایران، آمریکا، روسیه، چین و اروپا صورت گرفته و ...

محمدرضا محسنی‌ثانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار بابیان اینکه مذاکرات دو جانبه خوبی بین ایران، آمریکا، روسیه، چین و اروپا صورت گرفته و زمینه‌سازی خوبی برای بهتر شدن روند مذاکرات و نوشت متن پیش‌نویس شده است، اظهار داشت: متأسفانه با وجود همکاری و اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران باز شاهد کارشکنی‌های غربی‌ها و هم‌پیمانانشان هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه هرچند زمینه امیدواری در روند مذاکرات با وجود کارشکنی‌های غرب خیلی فراهم نیست، تصریح کرد: غربی‌ها باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند و به‌جای کارشکنی و تحمیل نظرات بی‌پایه و اساس خودشان به‌دنبال ایجاد راهکارهای مناسب باشند.

وی افزود: غربی‌ها باید تا به امروز از ملت ایران و حقانیت این ملت درس عبرت گرفته باشند و بیش از این هزینه‌های سنگینی را در ابعاد مختلف متحمل نشوند.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همانند گذشته بر حفظ حقوق هسته‌ای خود و نگذاشتن از خطوط قرمزش مطابق با NPT پایبند است، خاطرنشان کرد: مسئله غنی‌سازی، حفظ سایت فردو و سایت اراک همه در راستای مقررات NPT صورت گرفته است و تنها قصد ما از بهره‌گیری از انرژی هسته‌ای استفاده صلح‌آمیز از آن است.

محسنی‌ثانی با اشاره به فضاسازی‌های اخیر غرب در روند مذاکرات افزود: آنها باید به حق قانونی ملت ایران احترام بگذارند.

نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن با اشاره به اینکه روند مذاکرات صورت گرفته هنوز امیدوارکننده نیست افزود: ما باید به‌توان داخلی و ظرفیت‌های ملی خودمان اتکا کنیم و بااستفاده از این ظرفیت‌ها به سمت توسعه کشور پیش برویم و نباید منتظر باشیم مذاکرات به سمت خاصی برود.
انتهای پیام/70020/الف30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها