امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90306
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت پرونده اتهام 55 شرکت ایرانی به ارتباط با شرکت‌های رژیم صهیونیستی، گفت: آقای قشقاوی پیرامون این موضوع گزارشی شفاهی ارائه دادند.

وی اضافه کرد: آقای قشقاوی، معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه در صحن علنی مجلس اعلام کرد که این شرکت‌ها قبلا اینگونه بوده (اشاره به ارتباط شرکت‌های ایرانی با شرکت‌های صهیونیستی) اما اکنون سهامدارانشان تغییر کرده، یعنی شرکتی با صهیونیست‌ها در ارتباط بوده اما اکنون سهامداران آنها تغییر کرده و این ارتباط قطع شده است.

سخنگوی اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش مربوط به این پرونده باید به صورت رسمی به این کمیسیون ارائه شود، اظهار داشت: آقای قشقاوی معتقد است هر 55 شرکت اکنون ارتباطی با صهیونیست‌ها ندارند اما این درست نیست یعنی افراد تغییر کرده‌اند اما ارتباط همچنان پابرجاست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار