امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90313
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است تا طرح الحاق یک تبصره به ماده 190 قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصوب 1370 اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

ادامه بررسی طرح الحاق یک بند به تبصره جزء یک ماده 3 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور، رسیدگی به طرح الحاق یک بند به عنوان بند (هـ) به تبصره جزء یک ماده 3 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور و بررسی طرح الحاق یک بند به ماده 2 قانون تشکیل شورایعالی اشتغال در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

همچنین اعضای کمیسیون اجتماعی هفته جاری از نمایشگاه اتکا و ساتا بازدید می‌کنند.

کارگروه کار و روابط کار کمیسیون اجتماعی روز یکشنبه چگونگی اجرای قانون استفساریه نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمول قانون کار در دستگاه‌های اجرایی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

کارگروه رفاه اجتماعی کمیسیون روز دوشنبه رسیدگی به لایحه کاهش کار زنان شاغل را بررسی می‌کند و کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون دوشنبه هفته جاری لایحه اساسنامه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی (ساتا) را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و سپس بررسی طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها