امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9032
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 83
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به التزام ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به التزام نامزدها در عمل به مر قانون در تمام مراحل انتخابات اظهار داشت: آنچه مسلم است تمام نظام‌ها و اجتماعات دنیا دارای ساختار و یک چارچوب قانونی هستند که بر اساس آن به قدرت می‌رسند.

وی با بیان اینکه ایجاد نظم لازمه تمام جوامع است، افزود: قطعا بی‌نظمی و عدم التزام به قانون جامعه را به هلاکت می‌رساند، از این رو قوانین و چارچوب‌های‌ وضع ‌شده برای این منظور است که نامزدهای انتخاباتی بتوانند در کنار یکدیگر به رقابت بپردازند.

نایب ‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عدم پذیرش کاندیدای انتخاباتی از نتیجه نهایی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: شاید برخی در این روند احساس کنند که حقشان تضییع و به حقوق آنها تجاوز شده است، اما احترام به قانون در شرایط کنونی مهترین مسئله‌ای است که رقبای انتخاباتی باید در نظر داشته باشند.

طلا در پایان تصریح کرد: ضروری است تا کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری چنانچه اعتراضی نیز در زمینه نظر نهایی شورای نگهبان داشته باشند، به قوانین مربوطه احترام گذاشته و براساس سازوکارهایی که قانون آن را مشخص کرده عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها