امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90342
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محمد صنایع مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به برگزاری دومین همایش گسترش همکاری‌های ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محمد صنایع مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به برگزاری دومین همایش گسترش همکاری‌های آموزشی سازمان بازرسی کل کشور با دستگاه‌های اجرایی گفت: در این همایش که با حضور مدیران سازمان بازرسی کل کشور و دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود، روش‌های نوین آموزش و راه‌های استفاده بهینه از ظرفیت‌های علمی، آموزشی کشور بررسی خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که نخستین همایش گسترش همکاری‌های آموزشی سازمان بازرسی کل کشور با دستگاه‌های اجرایی اسفند سال گذشته برگزار شد، گفت: سازمان بازرسی کل کشور طی دو سال اخیر با هماهنگی و همکاری که با دستگاه‌های اجرایی کشور داشته است، تلاش کرده است تا ایده استفاده از ظرفیت علمی و آموزشی دستگاه‌های اجرایی کشور را عملی نماید.

در این راستا تا کنون دوره‌های متعدد تخصصی بالغ بر 100 دوره توسط دستگاه اجرایی برگزار شده است که بازرسان و کارشناسان سازمان به عنوان فراگیر شرکت داشته‌اند. این اقدام ضمن آشنایی بیشتر بازرسان سازمان با دانش روز، نقطه آغازینی برای تعامل سازمان با سایر دستگاه‌ها خواهد بود.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری سازمان بازرسی کل کشور افزود: از سوی دیگر بنا به درخواست دستگاه‌ها، سازمان بازرسی کل کشور اقدام به اعزام مدرس و استاد برای آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی با قوانین و مقررات مربوط و همچنین وظایف و اختیارات سازمان بازرسی نموده است.

صنایع با بیان این‌که همایش روز یکشنبه اول تیرماه 1393 به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود گفت: همایش مذکور در ادامه گسترش تعامل و همکاری سازمان بازرسی با دستگاه‌های اجرایی در امر آموزش می‌باشد.

گفتنی است در دومین همایش سراسری مدیران آموزشی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور که از ساعت 10 الی 13 در مجتمع پردیس ناجا واقع در در انتهای بلوار ارتش برگزار می‌شود، علاوه بر مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری سازمان بازرسی کل کشور، دکتر صدرالسادات معاون نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، سردار رفیعی‌نیا معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی و سردار بتولی رئیس پلیس آگاهی در مورد روش‌های نوین آموزشی و راه‌های گسترش همکاری بین سازمان و دستگاه‌های اجرایی سخنرانی خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار