امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90371
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌آنلاین»، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی حماس در طی یک تماس تلفنی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌آنلاین»، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی حماس در طی یک تماس تلفنی با «داتو سری نجیب رزاق» نخست وزیر مالزی آخرین تحولات فلسطین را دنبال کرد.

درطی این تماس تلفنی درباره آخرین اتفاقات فلسطین و از جمله بارزترین آنها یعنی بازداشت‌های گسترده در اعضای حماس از جمله بازداشت «عزیز دویک» رئیس شورای قانونگذاری فلسطین و چند تن از رهبران بارز آن، اعتصاب غذای اسرای موقت و وضعیت نامناسب اسرا در زندان‌های رژیم صهیونیستی بحث شد.

مشعل در این تماس تلفنی به نخست‌وزیر مالزی گفت رژیم صهیونیستی در سایه سکوت مجامع بین‌المللی به جنایات خود علیه ملت فلسطین ادامه می‌دهد. وی در پایان تماس خود اظهار امیدواری کرد تمام جامعه بین‌الملل برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی و سیاست مجازات جمعی ساکنان نوار غزه و کرانه باختری و اعمال فشار علیه این رژیم برای آزادی دهها اسیر و پایان رنج آنها وارد عمل شوند.

مشعل در این تماس تلفنی همچنین بر نقش مالزی در پیروزی مسئله فلسطین و حمایت از ملت آن تاکید کرد. مشعل با «احمد زاهد حمیدی» وزیر کشور مالزی نیز در مورد مسائل فلسطین تلفنی صحبت کرد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها