امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90385
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری این، «مثنی التمیمی»، رئیس شورای استانداری دیالی عراق امروز شنبه اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری این، «مثنی التمیمی»، رئیس شورای استانداری دیالی عراق امروز شنبه اعلام کرد که نیروهای ارتش و امنیتی عراق با حمایت و پشتیبانی عشایر عراق موفق شدند، ظرف 48 ساعت گذشته پیشروی چشمگیری را در ناحیه العظیم عراق در شمال شهر «الخالص» محقق کنند و چندین منطقه تحت کنترل داعش را از این گروه باز پس گیرند.

التمیمی در ادامه افزود: نیروهای امنیتی عراق با کمک و پشتیبانی عشایر این منطقه در حال پیشروی به سمت ناحیه العظیم و به طور مشخص سد العظیم هستند که تحت کنترل داعش است و انتظار می‌رود، این نیروها ظرف ساعات آینده این سد را از کنترل داعش خارج کنند.

وی همچنین گفت که نیروهای امنیتی عراق در جریان عملیات‌های خود ده‌ها تروریست داعشی را به هلاکت رساندند و اطلاعات موجود نشان می‌دهد که داعش کنترل خود را در بسیاری از نقاط در این منطقه را از دست داده است.

در منطقه المقدادیه نیز رئیس پلیس این منطقه اعلام کرد که نیروهای پلیس این منطقه موفق شدند، مانع پیشروی نیروهای داعش از سمت بوستان‌های مقدادیه به مرکز این منطقه شوند.

سرلشکر «جمیل الشمری» در این خصوص توضیح داد که استحکامات نظامی گسترده‌ای از مرکز به این منطقه رسیده تا مانع نفوذ داعش به مناطق مرکزی مقدادیه شود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها