امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90399
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «استریبور کریچ» سفیر جدید کرواسی در جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) رونوشت استوارنامه خود را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «استریبور کریچ» سفیر جدید کرواسی در جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) رونوشت استوارنامه خود را به وزیر امور خارجه کشورمان، تقدیم کرد.

ظریف در این دیدار سابقه روابط را خوب و دیرینه توصیف و خاطرنشان کرد: سفرها و دیدارهای متقابل مسئولان ایرانی و کرواسی از جمله سفر و مذاکرات موفقیت آمیز سال گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی به زاگرب و تداوم این دیدارها نشانگر عزم و اراده جدی طرفین برای توسعه همه جانبه روابط است.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین با اشاره به ظرفیت‌های گسترده ایران و کرواسی در زمینه‌های اقتصادی، تجاری و بازرگانی، فرهنگی و گردشگری، ضرورت به کارگیری مجموعه ظرفیت‌ها برای پیشبرد همه جانبه روابط بین تهران و زاگرب مورد تاکید قرار داد.

ظریف ابراز امیدواری کرد سفیر جدید کرواسی با توجه به سوابق و تجربیات خوب خود در این ماموریت هم برای بسط و گسترش همه جانبه روابط بین دو کشور موفق باشد.

سفیر جدید کرواسی در این دیدار با ابراز خرسندی از حضورش در جمهوری اسلامی ایران، سلام‌های وزیر خارجه کشورش به ظریف را ابلاغ کرد.

وی همچنین روابط سیاسی را رو به پیشرفت خواند و با اشاره به ظرفیت‌های فراوان دو کشور برای ارتقاء و گسترش روابط، افزایش تماس‌های دو کشور و عزم کرواسی برای به کارگیری تمامی توان برای پیشبرد روند توسعه روابط در همه عرصه‌ها به خصوص در ابعاد اقتصادی و تجاری را ابراز داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها