امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90419
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی جامعة المصطفی، این سمینار با حضور مصدق مرحبان کارشناس مهدویت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی جامعة المصطفی، این سمینار با حضور مصدق مرحبان کارشناس مهدویت در ادیان آسمانی، دکتر خالد الوالد رئیس هیئت مدیره کالج صدرا، مدرسان، کارمندان و دانشجویان نمایندگی در سالن اجتماعات المصطفی برگزار شد.

در این سمینار دکتر خالد الوالد بیان کرد: نیمه شعبان روزی است که به تولد منجی عالم نسبت داده شده است و ما به عنوان کسی که بی‌صبرانه منتظر آن منجی هستیم باید به چند نکته توجه کنیم.

وی افزود: در روند سال‌های گذشته پیشرفت‌های شگفت انگیزی در همه زمینه‌ها رخ داده، از آن زمانی که شتر و اسب به عنوان وسایل نقلیه انسان‌ها استفاده می‌شد تا هم اکنون که ماشین و هواپیما جای آنها را گرفته است. این پیشرفت‌ها در طول زمان انجام شده اما تمدن و فرهنگ‌ها با بودن این تجهیزات خراب و خراب‌تر می‌شود. به خاطر همین ما محتاج کسی هستیم که بتواند مشکلات مردم را برطرف کند.

در ادامه این مراسم مصدق مرحبان درباره منجی عالم از دیدگاه سایر ادیان الهی اظهار کرد: یقین داشتن به منجی عالم یک موضوع دینی نیست بلکه یک موضوع انسانی است و هر انسانی که خواهان عدالت است به این موضوع اهمیت می‌دهد. کارشناس مهدویت در ادیان آسمانی در پایان خاطرنشان کرد: بر حسب کتاب دیرینه سایر ادیان، این منجی از فرزندان حضرت ابراهیم (ع) است. یکی از مشخصات ظهور منجی این است که او باید در خانه خدایی که حضرت ابراهیم (ع) بنا کرده، ظهور کند.

انتهای پیام/2258/س/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها