امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۲۱:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90424
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، با روی کار آمدن حسین طاهری در مرکز هنرهای نمایشی ایران تعداد زیادی از مدیران باسابقه تئاتر از سمت خود کناره‌گیری کرده و ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، با روی کار آمدن حسین طاهری در مرکز هنرهای نمایشی ایران تعداد زیادی از مدیران باسابقه تئاتر از سمت خود کناره‌گیری کرده و برخی نیز جابه‌جا شدند، به این ترتیب در ادامه این روند ابراهیم گله‌دارزاده مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از سمت خود کناره‌گیری کرد و سیداشرف طباطبایی که پیش از این با عنوان مشاور حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی پا به عرصه تئاتر گذاشته بود، جایگزین گله‌دارزاده شد.

گفته می‌شود ابراهیم گله‌دارزاده قرار است در تالار محراب که زیرنظر اداره‌کل ارشاد استان تهران است مستقر شده و فعالیت مدیریتی خود را ادامه دهد.

براساس این گزارش، در چند ماه اخیر رئیس مجموعه تئاتر شهر، دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، مدیر روابط عمومی کل هنرهای نمایشی و مدیر سایت ایران‌تئاتر از سمت خود استعفا دادند، همچنین مدیر کانون تئاتر دانشگاهی، مدیر دفتر امور استان‌ها و مدیر دفتر تعزیه‌ای هنرهای نمایشی بنا به نظر حسین طاهری کنار گذاشته شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار