امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90430
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی «مشرف به کوچه‌ بی‌نام»‌ که به تازگی برای ساخت این فیلم از سوی َشورای پروانه ساخت، پروانه دریافت کرده در گفت‌وگو ...

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی «مشرف به کوچه‌ بی‌نام»‌ که به تازگی برای ساخت این فیلم از سوی َشورای پروانه ساخت، پروانه دریافت کرده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس از آغاز پیش‌تولید این اثر سینمایی در هفته آینده خبر داد.

وی افزود: به امید خدا هفته آینده وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد و به محض پایان پیش‌تولید مرداد ماه این فیلم را در لوکیشن‌ تهران کلید خواهیم زد.

علیمردانی از آماده شدن این فیلم سینمایی تا آغاز جشنواره 33 فیلم فجر و حضور این فیلم در جشنواره خبر داد.

کارگردان فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور»‌ ادامه داد: با چند بازیگر چهره برای حضور در این فیلم در حال مذاکره هستیم که هنوز قرارداد آنها قطعی نشده است.

وی در ادامه از حضور علی افشین‌راد به عنوان دستیار کارگردان امیر ادیب‌پور به عنوان تدوینگر،افشین عزیزی آهنگ‌ساز و شاهین حدادیان به عنوان مدیر تولید این پروژه سینمایی خبر داد.

علیمردانی در رابطه با داستان «مشرف به کوچه‌ بی‌نام» عنوان کرد: این فیلم داستان خانواده 5 نفره هست که درگیر مشکلات عدید‌ه‌ای هستند و بروز یک حادثه همه چیز را به هم می‌ریزد.

بنابر این گزارش، هاتف علیمردانی در حال حاضر فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور»‌را در نوبت اکران دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار